Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiBudowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Atrakcyjna Działka Budowlana z Prądem w Klukach

Cena: 250 000 zł / działkę budowlaną

Atrakcyjna Działka Budowlana z Prądem w Klukach - Idealna Lokalizacja z Szybkim Dostępem do Bełchatowa!

Lokalizacja: Kluki, 97-415

Numer Działki: dz.1474/7

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w malowniczych Klukach. Ta urokliwa działka, o numerze dz.1474/7, o powierzchni 3000m², jest idealnym miejscem do realizacji marzeń o własnym domu lub budowy kilku domów do dalszej odsprzedaży.

Charakterystyka działki:

  • Działka uzbrojona w prąd.
  • Dojazd do działki poprzez dwie drogi - jedną asfaltową, co zapewnia wygodę i łatwość komunikacji.
  • Doskonała lokalizacja w bliskości urzędu gminy, szkoły oraz sklepów, co gwarantuje wygodę i dostępność usług.
  • Szybki dostęp do Bełchatowa sprawia, że miejsce to jest idealne dla osób ceniących wygodę i mobilność.
  • Okolica charakteryzuje się spokojem i ciszą, zakończone budowy w sąsiedztwie gwarantują utrzymanie atmosfery spokoju i prywatności.

Ta działka stanowi doskonałą inwestycję dla osób poszukujących spokojnego miejsca do zamieszkania z dala od zgiełku miasta, jednocześnie pozostając w bliskiej odległości od wszystkich potrzebnych udogodnień.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz wizji lokalnej. Ta oferta nie powinna umknąć uwadze osób poszukujących idealnego miejsca do budowy swojego wymarzonego domu.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Wygasa za 20 dni
Rozpoczęcie: 03.04.2024, 13:51, zakończenie: 07.07.2024, 10:11

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


WiktorCentka

 602 [pokaż]

Lokalizacja

  • Kluki (gmina Kluki)