Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródMateriały i narzędzia budowlaneFundamenty i stropy). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Bloczek fundamentowy betonowy B-20 ( Kl.20 MPa

Cena: 3,60 zł / sztukę

Przedstawiamy państwu nasz produkt bloczek fundamentowy M-6 20MPa betonowy o wytrzymałości 20 MPa jest odpowiednikiem bloczków B-20 i służy do wznoszenia ścian fundamentowych i piwnicznych. Bloczki fundamentowe betonowe spełniają wymagania higieniczne, zdrowotne i ochrony środowiska. Pozwalają na murowanie ścian o grubości 38 i 24 cm. Bloczki posiadają Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji. Bloczki produkowane są tylko na kruszywach płukanych. Dostarczamy towar pod wskazany adres samochodami samowyładowczymi. Posiadamy szeroki asortyment materiałów budowlanych. Ceny producenta !
Nasze ponad 40-letnie doświadczenie gwarantuje jakość i profesjonalizm zarówno w produkcie jak i w obsłudze klienta.

www.betoniarniaswiniarski.com.pl

Kontakt:
603-756-273
695-939-134

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Wygasa za 2 dni
Rozpoczęcie: 24.01.2024, 10:56, zakończenie: 17.07.2024, 07:44

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Producent

 603 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska