Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródMateriały i narzędzia budowlaneŚciany i elewacje). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Pustak Ścienny Keramzytowy Leca BLOK 12 50 x 12

Cena: 6,20 zł / sztukę

Pustak keramzytowy Leca BLOK 12 w kolorze czerwonym o szerokości 12 cm służy do wznoszenia ścian działowych wewnętrznych i ścian osłonowych przy ścianach trójwarstwowych zewnętrznych. Pustaki te charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami izolacyjnymi a przy tym są lekkie.  Pustaki można również stosować jako obmurówkę wieńców oraz do zamurowywania otworów w remontowanych budynkach. Zużycie pustaków Leca Blok - 8szt / m2. Dostarczamy towar pod wskazany adres samochodami samowyładowczymi. Nasze ponad 40-letnie doświadczenie gwarantuje jakość i profesjonalizm zarówno w produkcie jak i w obsłudze klienta. Posiadamy szeroki asortyment materiałów budowlanych. Ceny producenta !
  
www.betoniarniaswiniarski.com.pl

kom. 603 756 273
kom. 695 939 134

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Wygasa za 2 dni
Rozpoczęcie: 24.01.2024, 10:48, zakończenie: 17.07.2024, 07:44

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Producent

 603 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska