Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródMateriały i narzędzia budowlaneFundamenty i stropy). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Stropy Teriva, Pustaki Stropowe

Cena: 4,50 zł / sztukę

Przedstawiamy państwu nasz produkt strop Teriva zaliczany jest do stropów gęstozebrowych układanych ręcznie. Przeznaczony jest do budownictwa mieszkaniowego oraz budynków użyteczności publicznej i przemysłowej. Wykonany jest z kratownicowych belek stalowy z pasem dolnym zabetonowanym w stopce betonowej. Pustaki wykonane są z keramzytobetonu lub z żużlobetonu zapewniającego izolacyjność oraz lekkość konstrukcji stropu.
Stropy Teriva 4.0/1 , 4.0/2 , 4.0/3 , 6.0 , 8.0
Strop produkowany jest tylko na kruszywach płukanych. Dostarczamy towar pod wskazany adres samochodami samowyładowczymi. Nasze ponad 40-letnie doświadczenie gwarantuje jakość i profesjonalizm zarówno w produkcie jak i w obsłudze klienta. Posiadamy szeroki asortyment materiałów budowlanych. Ceny producenta !

www.betoniarniaswiniarski.com.pl

Kontakt 
603756273
695939134

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Wygasa za 2 dni
Rozpoczęcie: 24.01.2024, 09:14, zakończenie: 17.07.2024, 07:45

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Producent

 603 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska