Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyInstalacje i naprawyElektryka i elektronika). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Fotowoltaika panele instalacje fotowoltaiczne!!

Witam!!!

Nasza firma zajmuje się instalacją infrastruktury fotowoltaicznej dla klientów prywatnych oraz firm. Oferujemy najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne gwarantujące wysoką wydajność i trwałość na wiele lat.
W naszej ofercie znajdą Państwo warianty skrojone na potrzeby każdego gospodarstwa domowego jak i firmy bez względu na pobór mocy czy rozmiar terenu. Wykonujemy instalację zarówno na gruncie, dachach budynków mieszkalnych, gospodarczych, garażach, wiatach itp

Wszystkie nasze instalacje są wykonywane z najwyższą starannością i dokładnością przez naszą profesjonalną ,wykwalifikowaną i doświadczoną ekipę monterską posiadającą wszystkie potrzebne uprawnienia. Każda instalacja jest pieczołowicie sprawdzana oraz są robione pomiary całej instalacji, jak i również pomiary elektryczności wykonywane przy każdym montażu.

* pomożemy wybrać najlepsza ofertę dostosowaną do potrzeb klienta
* za darmo wycenimy instalacje
* dostarczymy i wykonamy montaz instalacji
* załatwimy za ciebie wszystkie formalności związane z twoim dostawcą energetycznym i dofinansowaniami, jak również uzgodnienia PPOŻ

JESTEŚMY FIRMĄ Z SIERADZA, ALE DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI!!!

Wykonujemy instalację nawet w dwa tygodnie po podpisaniu umowy jeśli warunki pogodowe na to pozwolą!!!

Kontakt telefoniczny: 605-21-21-37 lub 506-813-269
 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 22.09.2023 09:47
Wygasa za 13 dni
Rozpoczęcie: 22.09.2023, 09:26, zakończenie: 28.07.2024, 13:37

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


michal0000

 605 [pokaż]

Lokalizacja

  • Bełchatów (cały powiat)