Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemOgrodnictwo i florystyka). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Zakładanie ogrodów, nawodnienia, wycinka drzew

Oferta wygasła!

www.facebook.com/SANDYAndrzejOwczarek

 

RABATY--VOUCHERY--PROMOCJE

W związku ze zbliżającymi się świętami , oferujemy duże rabaty na kompleksowe wykonanie ogrodu w nadchodzącym roku.

Obiecałeś żonie lub dzieciom, że na wiosnę będzie super ogród z nawodnieniem? Nie czekaj i zrób prezent już teraz.

Podpisz umowę do 31.12.2023 i otrzymaj rabat do 25% plus voucher na nasze usługi na kwotę 200zł - 1000zł jeżeli skutecznie polecisz nas innym.

 

Projektowanie i zakładanie ogrodów

 

Zajmujemy się szeroko pojętą architekturą krajobrazu. Zrealizowaliśmy wiele projektów ogrodów prywatnych, jak i przedsięwzięć na rzecz przedsiębiorców oraz podmiotów publicznych. Stawiamy na terminowość wykonywanych usług oraz kompleksowe spełnianie ustanowionych wymagań. Posiadamy wiedzę i profesjonalny sprzęt do zakładania terenów zieleni, automatycznego nawadniania, pielęgnacji ogrodów oraz wycinki drzew. Zajmujemy się organizacją i zapewnieniem wszystkich roślin i materiałów potrzebnych do budowy nowego lub przebudowy starego ogrodu. Mamy doświadczenie w tworzeniu japońskich ogrodów.

Celem naszej działalności jest to, aby założone przez nas ogrody mogły służyć Państwu przez wiele lat, przynosząc każdego dnia radość oraz odpoczynek płynący z bliskości natury.

Jesteśmy firmą świadczącą usługi kompleksowe, polegające między innymi na tworzeniu projektu ogrodu, poprzez poszczególne etapy jego realizacji i doradztwo w tej dziedzinie. Projektowanie i zakładanie ogrodów to nasza pasja. Prócz tego w ofercie naszej firmy znajdą Państwo m.in. szeroko pojętą, okazjonalną i całoroczną usługę jaką jest pielęgnacja ogrodów np. koszenie i pielęgnacja trawników, nawożenie roślin, tępienie chwastów oraz szkodników, formowanie drzew, krzewów i innego rodzaju roślin, przycinanie ich, zabezpieczanie ich na okres jesienny oraz zimowy za pomocą specjalistycznych materiałów. Zajmujemy się również montażem oświetlenia ogrodowego. Świadczymy usługi glebogryzarką separacyjną.

Nasza dewiza to terminowość, solidność, sprzęt, dobra cena i zadowoleni klienci.

Chcesz każdego dnia cieszyć się wspaniałym ogrodem? Szukasz kogoś, kto pomoże Ci o niego kompleksowo zadbać? Kogoś, kto fachowo doradzi, kto się na tym zna i posiada niezbędne narzędzia? Jesteśmy właśnie po to, aby w tym Ci pomóc. Sprawdź naszą ofertę :-)

Zadzwoń, przyjedziemy, doradzimy, wycenimy - to nic nie kosztuje.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel. 511 444 020

www.facebook.com/SANDYAndrzejOwczarek

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 27.07.2022, 17:28, zakończenie: 12.07.2024, 14:13

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


clearview

 511 [pokaż]

Lokalizacja

  • Bełchatów (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • Świadczymy usługi na terenie województwa łódzkiego. tel. 511 444 020