Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemSport, turystyka i rekreacja). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kajaki wypożyczam

Cena: 100 zł / dobę

Wypożyczamy kajaki. Posiadamy nowy w pełni wyposażony sprzęt z dostawkami dla dzieci. Proponujemy urokliwe trasy na Widawce. Na Państwa życzenie możliwość zorganizowania ogniska, grilla po lub w trakcie spływu. Ceny konkurencyjne. Miejsca do integracji, opalania, pobycia samemu. Bezpieczne miejsca parkingowe. Cisza, spokój od zgiełku miast, odpoczynek na łonie natury, piękne widoki na dolinę Widawki, zwierzęta, ryby, rowery, dobre, zdrowe posiłki oraz domowe przetwory. Weekend poza miastem- dostępny dla każdego. Wszystko w jednym miejscu. Zapraszamy do nas.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 30.04.2024 22:25
Wygasa za 42 dni
Rozpoczęcie: 21.06.2022, 11:44, zakończenie: 26.08.2024, 10:43

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


olaiza

 694 [pokaż]

Lokalizacja

  • Bełchatów (cały powiat)