Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Rogowiec - Pracownik sprzątający i gospodarczy

Oferta wygasła!

Wynagrodzenie (netto): 2 000 zł / miesiąc

Jesteśmy Firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług porządkowych i czystośćiowych.

Poszukujemy Osoby na syanowisko:

- Pracownik sprzątający,

- Pracownik gospodarczy.

Lokalizacja:

- Rogowiec.

Obowiązki:

- sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych,

- sprzątanie sanitariatów i ciągów komunikacyjnych,

- sprzątanie szatni i terenu zewnętrznego,

- opróżnianie koszy na śmieci,

- sprzątanie łaźni i stołówki.

Wymagania:

- Bardzo mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

- odpowiedzialność i punktualność,

- trzeźwość i kultura osobista,

- staranność i dokładność,

- chęci do pracy i samodyscyplina,

- sumienne i rzetelne wykonywanie obowiązków pracowniczych.

Oferujemy:

- umowa o pracę na cały etat,

- terminowość wypłat i wynagrodzenie od 3010 zł brutto / miesiąc,

- praca zmianowa,

- wynagrodzenie od 3010 zł brutto/ miesiąc + premia uznaniowa.

Dodatkowe:

- Bardzo mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Kontakt:

- 577292477, 795575144.

E- mail:

- rekrutacja@poziompolska.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 02.02.2022, 14:09, zakończenie: 24.08.2022, 13:53

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

MICHAELG

 577 [pokaż]

Lokalizacja

  • Rogowiec (gmina Kleszczów)

Informacje dodatkowe

  • Zapewniamy transport do obiektu z Bełchatowa.