Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemZwierzęta, rolnictwo i środowisko). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Wycinka drzew w trudnych warunkach kolizyjnych.

Zajmujemy się wycinką drzew, krzewów i podcinaniem gałęzi w trudnych warunkach kolizyjnych z budynkami, ogrodzeniami, liniami energetycznymi, telefonicznymi, itp.

Wycinkę drzew oraz podcinanie gałęzi prowadzimy z użyciem podnośnika koszowego - zwyżki o wys. roboczej 17 m, wysięgu bocznym 8,7 m oraz udźwigu 200 kg/2 os. + 40 kg.

Zatrudniamy pilarza posiadającego 15 letnie doświadczeni zawodowe na stanowisku pilarz - drwa w LP. Do podcinania gałęzi na wys. do 5 m używamy podkrzesywarki akumulatorowej. Zajmujemy sie również redukcją i prześwietlaniem koron drzew oraz podcinanie pielęgnacyjne.

Szczegóły dostępne są na www.kalemba.pl/uslugi-pilarz-wycinka-scinanie-drzew-przycinanie-galezi-w-trudnych-warunkach-kolizyjnych-niebezpiecznych-pielegnacja-drzew-krzewow/

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Belchatowiak.pl!

Ostatnie zmiany: 07.04.2021 21:40
Wygasa za 29 dni
Rozpoczęcie: 07.04.2021, 21:39, zakończenie: 15.05.2021, 09:58

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


djandre

  503 [pokaż]

Lokalizacja

  • Bełchatów (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • 100 zł