Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OgródMateriały i narzędzia budowlaneDziałka i ogrodzenie). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

SIATKA OCYNKOWANA POWLEKANA PCV 1,5 m słupki

Cena: 12,50 zł / mb

Oferujemy siatki ogrodzeniowe wykonane z drutu ocynkowanego lub ocynkowanego i powlekanego tworzywem PCV.  W ofercie szeroki wybór siatek w różnych rozmiarach. Gwarantujemy wysoką jakość, trwałość oraz szybki montaż na słupkach ogrodzeniowych.

Podana cena dotyczy 1 mb siatki ocynkowanej z drutu 2,5 mm/ 3,5 mm na oczku 65x65 Do produkcji siatek ogrodzeniowych wykorzystujemy najlepsze materiały. Każdy drut siatki jest ocynkowany lub powlekany warstwą PCV, co stanowi doskonałe zabezpieczenie przed korozją. Siatka jest również odporna na uszkodzenia mechaniczne, takie jak: zarysowania, zagniecenia, uszkodzenia powłoki.

W ofercie posiadamy wszystkie niezbędne elementy do montażu siatki!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Belchatowiak.pl!

Ostatnie zmiany: 22.01.2021 13:00
Wygasa za 25 dni
Rozpoczęcie: 15.10.2020, 12:04, zakończenie: 18.02.2021, 11:10

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


BettoLodz

  577 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska