Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (MotoryzacjaSamochody osoboweOpel). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Opel Astra II*1,6 16V Benz*99 r*Dł Oce

Cena: 900 zł / samochód

Witam Państwa: Na Sprzedaż w Całości Lub Na Poszczególne Części Posiadam Opla Astrę II. Rok Produkcji 1999. Poj Sil: 1,6 16V Benzyna. Astra Jest Na Chodzie i Jeszcze Całkiem Nie Zile Śmiga. Długie Oce , Ale za To Brak Badania Technicznego. Dla Tego To Też Mogę Ją Sprzedać w Całości Lub Jak Ktoś Coś Potrzebuje To Na Poszczególne Części. Silnik Jest w Bardzo Dobrej Kondycji. Tak Że w Razie w Jak Coś Potrzeba To Można Śmiało Dzwonić. Dobre Ceny Za Części. Mogę Również Sprzedać Ją w Całości. Istnieje Również Możliwość Transportu w Razie w Do Klienta. Choć Aczkolwiek Spokojnie Jak Ktoś By Był Zainteresowany Zakupem w Całości To Wróci Na Kołach do Domu. Więcej Informacji Mogę Udzielić Telefonicznie. Pod Num Tel 518-179-143.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Belchatowiak.pl!

Wygasa za 6 dni
Rozpoczęcie: 14.06.2020, 21:15, zakończenie: 14.07.2020, 07:05

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


karoltipo

  518 [pokaż]

Lokalizacja

  • Bełchatów (cały powiat)