Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (MotoryzacjaSamochody osoboweVolkswagen). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Ładne Polo z 95 r*Dł Oce i Prz Tech*Wsp*Zamiana

Cena: 1 900 zł / samochód

Witam Państwa: Na Sprzedaż Posiadam Ładne Polo z 1995 roku z Długim Oce i Przeglądem Technicznym. Rok Produkcji 1995. Pojemność Silnika 1043 Benzyna. Wyposażenie: * Wspomaganie Kierownicy. Autko Jest w Codziennej Eksploatacji i Co Lepsze To Silnik Jak i Zawieszenie Jest Naprawdę w Jak Najlepszej Kondycji. Co Chociażby Świadczy Fakt Iż Autko Niedawno Przeszło Przegląd Techniczny Bez Zastrzeżeń. Średnie Spalanie 5/6 Litrów Benzyny Miasto. Stan Blacharski Również Na Dzień Dzisiejszy Nie Ma Sobie Nic Do Zarzucenia. Jak Na Polo z Tego Rocznika To Trzyma Się Całkiem Dobrze. Można To Samo Powiedzieć o Progach Czy Podłodze. Po Prostu Nosi Normalne Ślady Użytkowania. Wnętrze Jak Na Polo z Tego Rocznika To Moim Zdaniem Jest Ładnie Utrzymane. Wszelkie Naprawy Wykonywano Zawsze w Miarę Możliwości Na Bieżąco. Po Dziś Dzień Auto w 100% Do Jazdy. Przegląd Techniczny Niedawno Był Zrobiony. Więc Jest Teraz Aktualny Do 08.05.2021 Roku. Przeszedł Przegląd Bez Żadnych Zastrzeżeń. Ubezpieczenie Oce Aktualne Jest Do 29.09.2020 roku. Więc o Opłaty Również Na Dzień Dzisiejszy Nie Trza Się Martwić. Autko Godne Polecenia. Więc Jak Ktoś Szuka Nie Drogiego i w Miarę Ekonomicznego Autka Do Jazdy a Nie Żeby Zakupić i Zaraz w Niego Inwestować. To Zapraszam Na Oględziny i Jazdę Próbną Bo z Pewnością Myślę Że Za Te Pieniążki w 100% Warto. UWAGA ? ? ? Istnieje Możliwość Zamiany Na Inne Auto z Dopłatą z Mojej Strony. Lub Pozostawienia Swojego Auta w Rozliczeniu. Może Być z Opłatami Bez Opłat Uszkodzony Itp.Itd. Mogę Odebrać Auto Własnym Transportem. Więcej Info Pod Num Tel 518-179-143.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Belchatowiak.pl!

Ostatnie zmiany: 30.06.2020 07:06
Wygasa za 6 dni
Rozpoczęcie: 14.06.2020, 20:01, zakończenie: 14.07.2020, 07:05

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


karoltipo

  518 [pokaż]

Lokalizacja

  • Bełchatów (cały powiat)