Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OgródPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Garaż blaszany, altana, domek ogrodowy

Cena: 3 600 zł / sztukę

Domek ogrodowy/garaż blaszany o wymiarach podstawy 3x4m z dodatkową zadaszoną wiatką, która może służyć np. jako miejsce na drewno opałowe.

Konstrukcja garażu wykonana jest z profili zamkniętych, obita blachą akrylową blachą trapezową I gatunku - poziomy panel. Kolory można dobierać dowolnie dla poszczególnych elementów garażu - np. oddzielnie dla dachu, bramy i ścian.

Cena obejmuje bramę uchylną podnoszoną do góry oraz obróbkę blacharską naroży i dachu.

Za dodatkową dopłatą:

  • powiększenie/inny wymiar garażu,
  • blacha imitująca drewno,
  • dach z blachodachówki,
  • okna/świetliki,
  • inne wg życzenia

Transport ustalany telefonicznie. Montaż wszystkich naszych produktów jest bezpłatny.

Zajmujemy się produkcją i montażem m.in. garaży blaszanych, bram garażowych, wiat/magazynów blaszanych oraz konstrukcji stalowych na indywidualne zamówienie. Zapewniamy transport i montaż na terenie całego kraju.

tel. 728169004
email: grzywstal@wp.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Belchatowiak.pl!

Wygasa za 9 dni
Rozpoczęcie: 11.06.2020, 22:20, zakończenie: 11.12.2021, 00:49

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


grzywstal

  728 [pokaż]

Lokalizacja

  • Bełchatów (cały powiat)