Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiBudowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Działki budowlane w Dąbrowie Rusieckiej

Oferta wygasła.

Cena: 30 325 zł / działkę budowlaną

Oferuję do sprzedaży działki budowlane w miejscowości Dąbrowa Rusiecka.
Działki o prostokątnym kształcie, dokładne wymiary widoczne na zdjęciach. Usytuowane przy głównej ulicy asfaltowej a także w głębi, przy wytyczonej ulicy wewnętrznej. Położone bardzo korzystnie - na wzniesieniu (suche i słoneczne), w spokojnym, ustronnym miejscu na wjeździe do miejscowości (od strony Prądzewa). Wszystkie media w drodze. Doskonałe na budowę domu całorocznego jak i do malowniczego zagospodarowania jako działka letniskowa.

Umiejscowienie korzystne do zastosowania paneli słonecznych i innych alternatywnych źródeł własnej energii.
Droga do najbliższej większej miejscowości (Rusiec) zajmuje 4 minuty samochodem. Do Bełchatowa - pół godziny (30 km), do Łodzi autostradą S8 - 1 godzinę (80km).

Cena: 25 zł/m2
Sprzedaż bezpośrednia. Zapraszam do kontaktu.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Belchatowiak.pl!

Rozpoczęcie: 15.05.2020, 17:49, zakończenie: 02.08.2020, 00:47

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


sowalaa

  885 [pokaż]

Lokalizacja

  • Dąbrowa Rusiecka (gmina Rusiec)