Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Zarządca/Administrator

Oferta wygasła!

(ARPO Sp. z o.o.) Firma znajdująca się w grupie spółek poziom zajmująca się profesjonalnym zarządzaniem nieruchomościami przemysłowymi poszukuje kandydatów na stanowisko: Zarządcy - Administratora nieruchomościami przemysłowymi.

Lokalizacja pracy: Bełchatów.

Zarządca - Administrator

Bełchatów

Obowiązki

•             zapewnienie dla nieruchomości realizacji podstawowych usług poprzez nadzór nad podpisanymi umowami, m. in. serwis techniczny, serwis sprzątający, ochrona i inne,

•             organizowanie przetargów w celu dokonania wyboru i selekcji serwisów i firm podwykonawczych dla nieruchomości (m.in. ochrona, obsługa techniczna, sprzątanie)

•             nadzorowanie bieżących napraw i konserwacji, obejmujące rutynową konserwację urządzeń i instalacji,

•             informowanie właściciela obiektu o aktualnym stanie nieruchomości i awariach, ewentualnych koniecznych naprawach lub problemach technicznych, w tym angażowanie specjalistów, ekspertów, rzeczoznawców w celu przeprowadzenia ekspertyz i analiz technicznych, o ile zaistnieje taka potrzeba,

•             zlecanie okresowych przeglądów technicznych budynków zgodnie z harmonogramem i wymogami prawnymi (m.in. przeglądy wymagane prawem budowlanym),

•             prowadzenie książki obiektu budowlanego (dalej: KOB),

•             dokonywanie regularnych inspekcji nieruchomości

•             codzienny kontakt z podwykonawcami,

•             przygotowywanie raportów dla właściciela zgodnie z jego wymaganiami,

•             monitorowanie i śledzenie zmian w przepisach i uregulowaniach prawnych oraz informowanie właściciela o konieczności przystosowania nieruchomości zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami,

•             kontrolowanie terminów ubezpieczenia nieruchomości,

•             zgłaszanie awarii i usterek do ubezpieczyciela,

•             inne czynności niezbędne do prawidłowej gospodarki nieruchomością oraz zapewnienia jej funkcjonowania w dłuższym okresie czasu .

Wymagania

- wiedza z zakresu zarządzania nieruchomościami(znajomość kwestii technicznych, zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi),

-dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

-komunikatywność,

- dyspozycyjność,

- wysoka kultura osobista,

-umiejętność pracy pod  presją czasu,

- doskonała organizacja pracy,

- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym,

- prawo jazdy kat. B.

- pewność Siebie i duże zaangażowanie w pracę,

Oferujemy

-umowa o pracę,

-umowa na cały etat,

-wynagrodzenie 3600 zł brutto + premia,

-praca od poniedziałku do piątku.

Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Kontakt:

795575144

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 20.03.2020, 12:27, zakończenie: 19.04.2020, 13:27

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

MICHAELG

 795 [pokaż]

Lokalizacja

  • Bełchatów (gmina Bełchatów)

Informacje dodatkowe

  • E-mail: rekrutacja@poziompolska.pl