Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyBudownictwoPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

POSADZKI PRZEMYSŁOWE i ŻELBETY

 

JUR-BUD 

POSADZKI PRZEMYSŁOWE i ŻELBETY

www.facebook.com/JUR-BUD-112943160622912/

 Wykonujemy posadzki przemysłowe zacierane mechanicznie, mało i wielko gabarytowe. Nasza firma oferuje swoje uslugi budowlane na terenie calej Polski, bez dodatkowych opłat za przyjazd i wycenę oraz fachowe doradztwo. Gładka powierzchnia zatartej mechanicznie posadzki jest odporniejsza na penetrację przez niepożądane substancję, które mają kontakt z posadzką w czasie jej użytkowania. Posadzki Charakteryzują się zwiększoną odpornością na ścieranie oraz brak pylenia. Zachecamy do kontaktu wszystkich, którym zależy na fachowym i solidnym wykonaniu posadzek przemysłowych. Gwarantujemy rzetelność, terminowość i fachowe wykonanie prac oraz rozsądne ceny.Wykonujemy również chudziaki i beton "szczotkowany" antypoślizgowy.

 Posadzki przemysłowe najczęściej stosowane są w

 -Hale magazynowe/Produkcyjne 

-Chłodnie 

-Garaże 

-Place/Parkingi 

-Warsztaty 

-Myjnie 

-Podjazdy 

-Drogi dojazdowe 

 Wykonujemy również elementy żelbetowe: 

 - Płyty 

-Stopy 

 -Zbiorniki 

-Baseny 

-Stropy 

-Prefabrykaty różnego typu 

-Fundamenty hal 

 -Prefabrykacja i montaż zbrojenia 

 Posiadamy niezbędne doświadczenie. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni profesjonalnie.  Zapraszamy do kontaktu: 510738782/663342066

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Belchatowiak.pl!

Ostatnie zmiany: 12.03.2022 11:53
Wygasa za 28 dni
Rozpoczęcie: 14.03.2020, 13:25, zakończenie: 04.11.2022, 15:43

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


JUR-BUD

  510 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska