Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (MotoryzacjaSamochody osoboweDaewoo). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Fajna Nubira 1,6 z Gazem*2000 r*Now Prz Tech*SD

Cena: 1 800 zł / samochód

Witam Wszystkich Państwa: Na Sprzedaż Posiadam w Bardzo Jeszcze Przyzwoitym Stanie Daewoo Nubirę II. Rok Produkcji: 2000. Pojemności Silnika 1,6 Benzyna z Instalacją Gazową. Wszystkie Niezbędne Papiery Od Instalacji Gazowej Posiadam Oczywiście Jest Odnotowany w Dowodzie Rejestracyjnym. Homologacja Na Instalację Ważna Do 2026 Roku. Stan Blacharski w Całkiem Przyzwoitym Stanie Jak Na Nubirę z Tego Rocznika. Progi i Podłoga Zdrowe. Po Prostu Nosi Normalne Ślady Użytkowania Kilkunastoletniego Auta. Mogę Dodać Że Wszelkie Naprawy Zawsze Były Wykonywane Na Bieżąco. I Po Dziś Dzień Nubira Jest w 100% Sprawna. Silnik 1,6 Śmiga Bardzo Ładnie Zarówno Na Benzynie Tak i Na Gazie. Można Ją Rano Od Razu Przełączyć Na Gaz i Śmiga Bez Zastrzeżeń. Zawieszenie Również Nie Ma Sobie Na Dzień Dzisiejszy Nic Do Zarzucenia. Prowadzi Się To Autko Bardzo Przyjemnie. Długie Opłaty: A Mianowicie: Przegląd Techniczny Dopiero Co Był Zrobiony. Więc Jest Teraz Aktualny Do 2 Marca 2021 Roku. Ubezpieczenie Oce Aktualne Do Końca Kwietnia 2020 Roku. Tak Że o Opłaty Na Dzień Dzisiejszy Również Nie Trza Się Martwić. Więc Jak Ktoś Szuka Nie Drogiego Środka Lokomocji Do Jazdy. To Zapraszam Na Oględziny i Jazdę Próbną Bo z Pewnością Jeszcze Komuś Długo Posłuży. UWAGA ? ? ? Istnieje Możliwość Zamiany Na Inne Auto z Dopłatą z Mojej Strony. Lub Pozostawienia Swojego Auta w Rozliczeniu. Może Być z Opłatami Bez Opłat Uszkodzony Itp.Itd. Mogę Odebrać Auto Własnym Transportem. Więcej Info Pod Num Tel 518-179-143.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Belchatowiak.pl!

Wygasa za 7 dni
Rozpoczęcie: 12.03.2020, 22:49, zakończenie: 10.04.2020, 06:42

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


karoltipo

  518 [pokaż]

Lokalizacja

  • Bełchatów (cały powiat)