Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Oddam Za DarmoRośliny i zwierzęta). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Piękny, młody pies, owczarek niemiecki

Oferta wygasła.

Nasz nowy podopieczny Chester w typie owczarka niemieckiego poleca się do adopcji!!!

Chester to nasz nowy podopieczny w typie owczarka niemieckiego. Błąkał się bez celu na jednej z wsi, porzucony, spragniony miłości w poszukiwaniu jedzenia... Teraz jest już bezpieczny pod naszą opieką, przebywa w schronisku. Jednak wciąż jest bezdomny..  To wspaniały pies, bardzo mądry i piękny. Nie jest agresywny w stosunku do innych psów, ma z nimi bardzo dobry kontakt. Uwielbia spacerki i spędzanie czasu z człowiekiem. Potrafi chodzić na smyczy. To młody psiak, całe życie przed nim. Kto pokocha tego przystojniaka i da mu dom na jaki zasługuje? 

Jest zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Przebywa w schronisku Funny Pets w Czartkach.

Kontakt: 502 332 475

Sieradz, Czartki, woj. Łódzkie

Możliwy transport.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Belchatowiak.pl!

Rozpoczęcie: 02.03.2020, 22:54, zakończenie: 01.04.2020, 23:54

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


sercempsa

  502 [pokaż]

Lokalizacja

  • Bełchatów (cały powiat)