Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OgródMateriały i narzędzia budowlaneElektryka i elektronika). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Panele fotowoltaiczne

Cena: 4 999 zł / komplet

Witam 

Oferujemy panele fotowoltaiczne podana cena za 1 kw z montażem. Dokładna wycenę przedstawiamy po oględzinach na miejscu u klienta. 

Panele polskiej produkcji poniżej informację o firmie jak i co oferujemy

NSU Sp. z o.o. powstała 2012 roku, od początku działalności firmy zajmujemy się odnawialnymi źródłami energii w szczególności fotowoltaiką.

W tym czasie wykonaliśmy dla naszych klientów ponad 200 instalacji dla klientów indywidualnych oraz firm . Oferowane przez nas zestawy fotowoltaiczne charakteryzują się wysoką jakością użytych materiałów (nie stosujemy wątpliwej jakości zamienników).

Dzięki zastosowaniu elementów najwyższej jakości proponujemy naszym klientom długie okresy gwarancyjne na panele fotowoltaiczne, falowniki sięgające nawet do 30 lat.

Wiemy, jak ważne dla naszych klientów są długofalowe relacje dlatego też zapewniamy profesjonalną pomoc i serwis po wykonaniu przez nas instalacji

Oferta na wykonanie instalacji to kompleksowa obsługa "pod klucz". Cena obejmuje:

- przygotowanie projektu instalacji,
- montaż instalacji przez certyfikowanych specjalistów,
- monitoring instalacji,
- dopełnienie formalności w zakładzie energetycznym,
- uruchomienie instalacji,
- szkolenie z obsługi systemu fotowoltaicznego,

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług !!!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Belchatowiak.pl!

Wygasa za 16 dni
Rozpoczęcie: 07.02.2020, 20:02, zakończenie: 09.02.2021, 18:37

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


strzalka1

  602 [pokaż]

Lokalizacja

  • Bełchatów (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • Płatność gotówką przelew kredyt