Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyBudownictwoPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Rozbiórki i wyburzenia - Wanik

Grupa Wanik przedstawia ofertę dotyczącą rozbiórek i wyburzeń w miejscach, gdzie nie ma możliwości zastosowania sprzętu ciężkiego. Wykorzystujemy wtedy nowoczesną technologię zdalnie sterownych robotów wyburzeniowych Brokk. Pozwala to zmaksymalizować wydajnosć i bezpieczeństwo pracy podczas rozbiórki lub wyburzenia. Roboty wyburzeniowe Brokk wykorzystywane są również do precyzyjnych rozbiórek technicznych. 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Poznaj jej szczegóły na: wanik-technikadiamentowa.pl/oferta/rozbiorki-i-wyburzenia-brokk
i skontaktuj się z nami!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Belchatowiak.pl!

Ostatnie zmiany: 24.01.2020 09:39
Wygasa za 19 dni
Rozpoczęcie: 28.11.2019, 15:27, zakończenie: 21.04.2020, 20:11

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


wanik

Lokalizacja

  • cała Polska