Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemKsięgowość, prawo i finanse). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

POMOC DLA FIRM !

Poszukuję osób prowadzących działalność gospodarczą, które potrzebują finansowania bankowego.

 Pomagamy naszym klientom w różnych , trudnych przypadkach np. brak zdolności kredytowej ,duża ilość zapytań ,brak historii kredytowej ,zaległości w ZUS lub US ,niski udokumentowany dochód.

Współpracujemy bezpośrednio z wiodącymi bankami w Polsce dzięki czemu szybko przeprowadzamy analizę kredytową i realizację wypłaty środków.

Bez zabezpieczenia mogą Państwo starać się nawet o 500.000 zł na rozwój swojej działalności lub odzyskanie płynności finansowej.

 Zapraszam do kontaktu w celu zapoznania się z ofertą.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Belchatowiak.pl!

Wygasa za 9 dni
Rozpoczęcie: 05.11.2019, 16:37, zakończenie: 22.07.2020, 12:49

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


naxafinanse

  570 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska