Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Oddam Za DarmoRośliny i zwierzęta). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Cudowny pies Maksiu do adopcji

Oferta została wycofana przez użytkownika.Kochany Maksiu rozgląda się za swoim domkiem!!!

Maksiu to młody psiak, ma około 3 lat. Niestety życie od początku go nie rozpieszczało, musiał zostać kiedyś bardzo skrzywdzony, ponieważ nie ufa obcym.. Maksiu to pies, który potrzebuje czasu i zaangażowania ze strony nowego właściciela, osoba, która chciałaby go adoptować, musiałaby przyjechać do niego kilka razy, aby poznać się nawzajem i przekonać… kiedy już to zrobi, będzie oddany do końca życia. Maksiu jest typem psa, który wybiera sobie właściciela i jest w stanie zrobić dla niego wszystko, to wspaniały przyjaciel i oddany kompan. Maksiu to wyjątkowy pies, dlatego szukamy wyjątkowej osoby, która zakocha się w tym pięknym pyszczku i da trochę czasu, na prawdę warto!!! Maksiu daje łapkę, jest bardzo posłuszny i potrafi chodzić na smyczy. Nie toleruje inny psów, dlatego musi być jedynakiem. Boi się też burzy, ale widoczna jest już znaczna poprawa, trochę się wyciszył. Kto pokocha tego przystojniaka? Zobaczcie tylko jak jest z niego piękny model! Jest wykastrowany, zaczipowany i zaszczepiony.

Przebywa w Schronisko Funny Pets w Czartkach.

Kontakt w sprawie adopcji: 502 332 475

Możliwy transport.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Belchatowiak.pl!

Rozpoczęcie: 18.10.2019, 11:08, zakończenie: 02.05.2021 23:09

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


sercempsa

  502 [pokaż]

Lokalizacja

  • Bełchatów (cały powiat)