Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (MotoryzacjaMaszyny rolniczeAgregaty, brony i kultywatory). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Agregat talerzowy/Brona talerzowa 1.6/1.8

Cena: 6 200 zł / maszynę

Witam , posiadamy w sprzedaży maszyny uprawowe oraz uprawowo siewne . ogłoszenie oraz cena dotyczy agregatu talerzowego 1.6m !

Agregat jest przeznaczony do przesiewnej uprawy gleby, łącznie z siewem w jednym przejeździe roboczym zaraz po orce. Agregat talerzowy polecany jest do uprawy gleby po zebranych płodach rolnych różnego rodzaju takich jak kukurydza, zboża, i inne uprawy rolnicze. Agregat również świetnie sprawdza się przy agregatowaniu łąk. Talerze robocze zawieszone są w dwóch rzędach. Ustawienie talerzy pod dwoma kątami roboczymi bardzo agresywnie narusza strukturę gleby i efektywnie miesza resztki roślin pozostałych po uprawach. Agretat wyposażony jest w hydropack przystosowany do podpinania siewników o dwóch szerokościach 2.7 lub 3.0m.

Wyposażenie dodatkowe :

Talerze fi560 lub fi620 mm firmy TABO
Wał CROSSKILL fi 500
Wał gumowy fi 500mm
Wał rurowy fi 600
Wał PACKERA fi500 lub fi600 mm
Rząd zgrzebeł sprężystych

Dysponujemy transportem na terenie całego kraju !
Udzielamy rat na niski procent %%%
W ofercie również wiele innych .

WWW.SPECAGRO.PL

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Belchatowiak.pl!

Ostatnie zmiany: 11.02.2020 09:12
Wygasa za 29 dni
Rozpoczęcie: 09.08.2019, 07:23, zakończenie: 09.09.2020, 09:38

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Seba96

  500 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska