Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca dodatkowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Praca dodatkowa, także dla emerytów

Oferta wygasła!

Oferujemy:

Umowę zlecenie lub umowę o współpracy.

Prowizyjny system wynagradzania.

Programy motywacyjne. Elastyczny czas pracy.

Szkolenie wdrożeniowe przygotowujące do pracy.

Telefon służbowy bez limitu. Możliwość awansu.

NIE WYMAGAMY WYŁĄCZNOŚCI

Wymagania:

Komunikatywność i otwartość na klientów.

Dobra organizacja pracy własnej.

Doświadczenie w branży pożyczkowej - dodatkowy plus.

Obowiązki:

Sprzedaż pożyczek i obsługa klienta w miejscu jego zamieszkania.

Aktywne pozyskiwanie klientów.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 18.09.2018, 11:35, zakończenie: 04.04.2019, 13:31

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

dziesiatka

 538 [pokaż]

Lokalizacja

  • Bełchatów (gmina Bełchatów)