Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Zatrudnię osobę na stanowisko Brygadzisty

Oferta wygasła!

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Brygadzista

Miejsce pracy: Rusiec k/ Bełchatowa

Obowiązki

  • Organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników;
  • Rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin;
  • Koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem;
  • Kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP i PPOŻ.

Oczekiwania:

  • Minimum 3 lata pracy na stanowisku brygadzisty/mistrza (mile widziane w firmie produkcyjnej, w branży spożywczej);
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do jej wyrobienia);
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętność planowania, organizowania i koordynowania pracy zespołu;
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka ukraińskiego oraz angielskiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w znanej firmie produkcyjnej w ramach umowy o pracę;
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie uznaniowe i stażowe;
  • Praca w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6);
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych: wczasy pod gruszą, bony produktowe, kredyty socjalne 0%, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Kontakt: 668819891, e.smarzyk@leasingteam.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 13.09.2018, 10:40, zakończenie: 22.10.2018, 11:11

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

LTProfessional

 668 [pokaż]

Lokalizacja

  • Rusiec (gmina Rusiec)

Informacje dodatkowe

  • e.smarzyk@leasingteam.pl