Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca dodatkowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Praca - PROSTE ZADANIA - 1800 zł w tydzień !!!

Oferta wygasła!

Poszukujemy osoby chętne do podjęcia współpracy w zakresie prowadzenia działań reklamowych poprzez Internet..

Doświadczenie nie jest wymagane - przedstawiamy krok po kroku jak działać .

Wymagania niezbędne:

- minimum 18 lat
- motywacja do pracy i osiągania wysokich zarobków
- dostęp do internetu
- zaangażowanie
- umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy:

- elastyczny grafik.
- niezbędne narzędzia do pracy
- szkolenia
- wysokie wynagrodzenie
- pełne wsparcie działu IT oraz marketingu i reklamy

Zakres obowiązków:

- prowadzenie działań promocyjno-reklamowych dla Firm/Spółek zewnętrznych
- nadzorowanie poprawności działania reklamowych witryn internetowych

Oferowana praca nie polega na wynagrodzeniu wyłącznie prowizyjnym !

Dla najbardziej zaangażowanych współpracowników przewidujemy wszelkie Bonusy oraz Dodatki!

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu przez stronę kjadczak.imozliwosci.pl/
lub Adres email - internetowemozliwosci@o2.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 20.04.2018, 09:46, zakończenie: 20.05.2018, 09:46

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

karol12

Lokalizacja

  • Bełchatów (gmina Bełchatów)