Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OgródMateriały i narzędzia budowlaneHydraulika i systemy kominowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

MINI SEPARATOR TŁUSZCZU POD ZLEWOWY 0,5 L/S

Oferta wygasła.

Cena: 260 zł / sztukę

Separator tłuszczu 0,5 l/s
mini pod zlew


- przepływ nominalny - 0,5 l/s,
- pojemność całkowita - 38 l,
- pojemność separatora - 15 l,
- pojemność odmulacza - 15 l,
- wysokość - 385 mm,
- szerokość - 330 mm,
- długość - 420 mm,
- średnica króćców - 50 mm,
- wysokość do wlotu ścieków od dna - 265,
- wysokość do wylotu ścieków od dna - 245,
- waga - 4 kg.

Przeznaczenie silnie zatłuszczone ścieki technologiczne nie powinny być odprowadzane bezpośrednio do instalacji kanalizacyjnych. Tłuszcz wpływa negatywnie na stan środowiska naturalnego oraz powoduje szereg problemów eksploatacyjnych. Problemy te wynikają z faktu, iż tłuszcz nie jest rozpuszczalny w wodzie, lecz znajduje się w postaci trudno ulegających rozkładowi kleistych grudek. Grudki tłuszczu osadzają się w rurach kanalizacyjnych powodując „zarastanie” i w rezultacie – w wyniku procesów rozkładowych – nieprzyjemny zapach, korozję urządzeń oraz zatykania się
przewodów. Mini separator tłuszczu zatrzymuje tłuszcze oraz substancje stałe. Mini separator tłuszczu stosujemy wszędzie tam, gdzie ścieki zawierają tłuszcz w większej ilości niż w typowych ściekach bytowych. Urządzenie należy instalować tuż za miejscem powstawania ścieków: -pod zlewem, -za zmywarką. Typowe przykłady zastosowania to: hotele, restauracje, bary, miejsca zbiorowego żywienia, zakłady rybne, zakłady przerobu odpadów zwierzęcych, itp

Wykonanie separatora zgodnie z normą EN 1825 i Dyrektywą Budowlaną 89/106/EWG

Zapraszamy
tel: 530 136 149, 502 367 393
www.biohydrosystem.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Belchatowiak.pl!

Rozpoczęcie: 14.02.2018, 11:21, zakończenie: 20.12.2018, 10:35

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


BioHydroSystem

Lokalizacja

  • Bełchatów (gmina Bełchatów)