Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OtoczenieMateriały i narzędzia budowlaneHydraulika i systemy kominowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Studnia chłonna

Oferta wygasła.

Cena: 800 zł / sztukę

Studnia chłonna

Wymiary:
Wysokość: 1,0m
Średnica: 1,0m

Studnia chłonna to zbiornik przeznaczony do rozsączania ścieków oczyszczonych w przydomowych oczyszczalniach. Studnia chłonna jest wykonana z polietylenu wysokiej gęstości (PEHD). Drenaż zbudowany w oparciu o studnię chłonną zajmuje znacznie mniej miejsca w porównaniu z tradycyjnym drenażem rurowym.

Studnia chłonna znajduje zastosowanie przy oczyszczalniach biologicznych. Służy do rozprowadzenia ścieku na poletko z kruszywa. Są to najprostsze urządzenia służące do odprowadzania wstępnie oczyszczonych ścieków do gruntu z oczyszczalni. Ścieki infiltrują do gruntu przez dno i ściany boczne oraz warstwy żwiru odpowiedniej granulacji. Kryteria lokalizacyjne dla studni chłonnych są analogiczne jak dla konwencjonalnych systemów drenażowych. Najważniejsze jest utrzymanie właściwej odległości pomiędzy dnem studni a poziomem wód gruntowych, która powinna wynosić min. 1,5m.

Zapraszamy
tel: 530 136 149, 502 367 393
www.biohydrosystem.pl

Ostatnie zmiany: 20.12.2018 10:45
Rozpoczęcie: 14.02.2018, 11:14

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


BioHydroSystem

Lokalizacja

  • Bełchatów (gmina Bełchatów)