Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OtoczenieMateriały i narzędzia budowlaneHydraulika i systemy kominowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Tunel drenażowy rozsączający

Oferta wygasła.

Cena: 195 zł / sztukę

Tunel drenażowy 300l

Tunel drenażowy Grafa.

Wymiary długość 116 cm, szerokość 80 cm, wysokość 51 cm.

Modułowa budowa tuneli pozwala na łatwe łączenie w ciągi o dowolnej długości i pojemności. Tunele drenażowe zamyka się na końcach specjalnymi płytami. Przy wadze modułu 11 kg układanie tuneli nie sprawia żadnych trudności. Możliwe jest dowolne wykorzystanie terenu pod tunelem ponieważ wytrzymuje on obciążenie 3,5 tony (ruch samochodów osobowych). Minimalna liczba tuneli drenażowych potrzebna do prawidłowej eksploatacji oczyszczalni w warunkach dobrze przepuszczalnego gruntu klasy A i B (piaski żwirowe i gruboziarniste), to przeciętnie 1,5 tunela na jednego mieszkańca.

Gwarantujemy:
- profesjonalne doradztwo oraz dobór drenażu odpowiedniego dla Twoich potrzeb,
- wybór urządzeń z szerokiej oferty - w ciągłej sprzedaży wiele rodzajów.

Zapraszamy
tel: 530 136 149, 502 367 393
www.biohydrosystem.pl

Ostatnie zmiany: 06.06.2018 10:45
Rozpoczęcie: 13.02.2018, 10:41

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


BioHydroSystem

Lokalizacja

  • Bełchatów (gmina Bełchatów)