Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiBudowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

1705m działki budowlanej media asfalt Zelów

Ta oferta była niezgodna z regulaminem i została usunięta.

IV Publikacja ogłoszeń, punkt 8:
Publikacja ogłoszenia w dziale "Sprzedaż / towary" wymaga podania w formularzu przez Wystawiającego konkretnej ceny oraz sprecyzowania czego dokładnie podana cena dotyczy.

W przypadku nieruchomości nie ma możliwości sprzedaży pojedynczo 1 m2, wymagamy więc podawania ceny sumarycznej za całość.

Prosimy wystawić ofertę ponownie z poprawnie określoną ceną za całą nieruchomość.
Cena: 14 zł / m2

sprzedam działkę budowlana z mediami w granicy działki szerokość 65 m plan zagospodarowania to Mieszkaniówka i usługi działka pusta bez naniesień 6 klasa gruntu

Krześlów gmina Zelów

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Belchatowiak.pl!

Rozpoczęcie: 23.09.2017, 20:57, zakończenie: 05.12.2019 12:26

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


worldman

  667 [pokaż]

Lokalizacja

  • Krześlów (gmina Zelów)