Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Szybsze dodawanie do ulubionych, wygodniejsze przedłużanie oraz brak wymogu ceny

W ostatnich dniach w serwisie Bełchatowiak.pl pojawiły się ważne zmiany, niebawem będą kolejne, ale już chcemy zwrócić uwagę na te, które są dostępne.
  • Na listach ogłoszeń (podkategorie, nowości, najciekawsze, wyniki wyszukiwania czy oferty użytkownika) obok tytułów pojawiły się ikony, które umożliwiają szybkie dodanie konkretnej oferty do listy ulubionych lub ignorowanych - spowoduje to też późniejsze ich posortowanie w odpowiedniej kolejności (ulubione będą na górze listy, ignorowane na samym dole). Umożliwi to wygodne oznaczenie ogłoszeń według własnych preferencji w celu ich posortowania czy przejrzenia w późniejszym czasie. Ulubione ogłoszenia będą też widoczne na górze strony głównej oraz dostępne również na innych urządzeniach - istotnym jest tylko, aby zalogować się z tego samego konta.
  • Wiele dostępnych w serwisie ogłoszeń jest aktualnych przez bardzo długi okres czasu (zwłaszcza w dziale Usługi i Wynajem), wprowadziliśmy więc dwa ułatwienia przy ich przedłużaniu. Pierwsze to możliwość przedłużenia oferty bez konieczności logowania do serwisu - wystarczy kliknąć w link znajdujący się w wiadomości e-mail. Drugie ułatwienie to wybór okresu 90 dni (zamiast maksymalnie 30), są tu jednak dodatkowe wymogi: samo ogłoszenie musi być starsze niż 90 dni, a możliwość ta jest dostępna tylko pod przyciskiem "Opcje" w zakładce Aktywne.
  • Zrezygnowaliśmy z wymogu podawania ceny również przy ofertach sprzedażowych. Warto tutaj jednak zaznaczyć dwie istotne kwestie: ogłoszenia bez ceny będą gorzej pozycjonowane (zwłaszcza przy sortowaniu od najtańszych lub najdroższych, w obu przypadkach będą na dole listy), jeśli natomiast zdecydujesz się podać cenę - musi być ona prawdziwa, oferty z kwotami w stylu "123 zł" tak jak do tej pory będziemy wycofywać! Przypominamy też, że ceny można podawać również w ogłoszeniach z działów Usługi i Wynajem, Rynek Pracy oraz Kupię, Szukam, Zamienię i dotyczą ich dwie wymienione wcześniej kwestie (oferty z poprawną ceną będą lepiej pozycjonowane).
Jeśli masz uwagi odnośnie powyższych zmian - zapraszamy do kontaktu.

Pozostałe aktualności

Sprzedaż